26. ročník oblíbené soutěže ČLABL je minulostí.

21. 6. 2023

Při Závěrečném hodnocení, které ozdobil svou super rautovou schopností Martin, byli oceněny všechny týmy dárkovými balíčky. Nesmím zapomenout na velké pomocnice během celého ročníku a to barmanky Gábinu a Lucku. Děkujeme! Stejně tak patří velké díky Martinovi, tentokrát v roli bowlera, za přípravu drah a zajištění chodu při hracích dnech. Ne vždy to bylo jednoduché (jsou to přeci jen stroje), ale vždy se to nějak povedlo. Díky!

A teď tedy krátké zhodnocení soutěže. Vezmeme to odzadu. Na krásném 7. místě 2. ligy skončili Limetky, šestou příčku obsadil tým Svijany. Páté místo vybojoval tým ATEST. Pomyslnou „bramborovou“ pozici získalo družstvo BPS.Dárkový koš za 3. místo obdržel tým Go Go. Ten zaostal v konečném pořadí jen o pouhý půl bod za druhým nestárnoucím týmem JAJ. A vítězství v 2. lize a postup do 1. ligy si s přehledem zajistili Klivičáci.

A v první lize to nakonec dopadlo takto. Sedmou pozici obsadilo mužstvo BK Česká Lípa. Měli by sestoupit, ale uvidíme co přinesou připravované změny v 27. ročníku, který se bude hrát od září. Při této příležitosti svolávám schůzku kapitánů nebo zástupců týmů na pátek 25.8. od 18 hodin na bowlingu. Účast nutná!

Pro šestou příčku si doplavali Akvabely. Odměněni byli za páté místo Písky. Opět ta „bramborová“, tentokrát pro tým Tigers. Velmi pěkným dárkovým košem (díky Jarušce a Ivance za výrobu košů) byli oceněni za 3. místo Břídilové. Po celoročních vzájemných soubojích zůstal zpět o 12 bodů na druhé pozici tým Columbia. No a už po páté za sebou se stal Mistrem ligy tým MINELI!!!!!

Individuální výkony naleznete na stránkách www.bowlingoceancl.cz v sekci clabl. Tady jen Ti nejlepší. Nejlepší ženou 1. ligy se stala Germanová Lenka (Břídilové) s průměrem 166,21 bodů. A mužem Černák Ondřej (Mineli) s průměrem 184,77 bodů. V 2. lize je nejlepší ženou Arltlová Jitka (Svijany) s průměrem 144,24 bodů a nejlepším mužem Klivický Michal (Klivičáci) s průměrem 175,41 bodů.

Tak to je vše. Závěrem Vám všem chci poděkovat za předvedenou hru. Popřát krásné léto plné zážitku. Odpočiňte si a v září v plné síle u koulí a kuželek. Ať to padá!!!