12 dvojic a hodně kvalitního bowlingu

13. 2. 2024

To byl sobotní turnaj na Bowling Oceán Česká Lípa, který i díky bowlerovi Martinovi (výborný gulášek!!) a servírce Lucce (pitný režim hráčů byl pod kontrolou!!) proběhl v klidu a pohodě. Poděkování patří i naší „cukrářce“ Šárce za výborný moučníček ke kávě. Další možnost si to vše zopakovat bude a teď POZOR!! Výjimečně v neděli 10.3. při Turnaji jednotlivců – www.obsazovacky.cz

Ale zpátky k tomuto turnaji. V první základní hře se povedl výborný nához 247 bodů hráči Jirkovi Černému. I to přispělo nakonec k vítězství v turnaji spolu s Gábinou Navrátilovou, i když jen o 1 pouhý bodík!! O ten zpět skončila na druhém místě dvojice Marešová Jana a Pácha Radek. Třetí příčku po 8 kolech dohazované obsadili Elichová Kateřina a Vlk Vojtěch. Nejvyšší nához dvojice 209 bodů stačil Roťákům na čtvrté místo. I další dvojice v pořadí si odnesli nějakou menší cenu.

Tak zatím čus a buďte v pohodě. „Ať to padá“!